Venom (2018) Oryginał.480p


Venom” Rubena Fleischera jest dziełem, które choć powstało w drugiej dekadzie XXI wieku, swoim stylem i podejściem do prowadzenia opowieści, przypomina raczej dzieła z przełomu stuleci. Jest wiele bardziej skuteczny od spider-mana, ponieważ mniej czasu zajmuje wyczuwanie niebezpieczeństwa, a refleks Brocka jest wolniejszy od Spider-Mana, ponieważ jest wzmocniony przez kosmitów - na przykład Venom może uniknąć wystrzału lub ostrzał pocisków. Venom związał się z byłym oficerem armii nazwiskiem Lee Price, aby uchronić go przed rozstrzelaniem podczas nieudanej transakcji z bronią i początkowo był zachwycony, że jest związany z innym żołnierzem, ale potem był przerażony, gdy Lee użył go do uboju członków Gangi Tombstone'a i Black Cata biorących udział w nieudanym handlu bronią.

Manipulacja przy użyciu składowej: Podczas gdy symbiont nie używał tej zdolności często, gdy był związany z Eddiem Brockiem, był zdolny do przekształcania części ciała gospodarza: raz zmutował ręce Venoma w przypominające kosy haczyki i miecze podczas bitwy przeciwko Nova, i zamienił ramiona w skrzydła nietoperza, aby pozwolić mu sunąć. Nowy CEEPO Venom jest perfekcyjnym połączeniem wyczynowych parametrów i przystępnej ceny.
Powiem to na łamach tego programu, Spider-Man pojawi się w „Venomie”. Venom może naśladować odzież i całkowicie zmienić jej wygląd i pozycję. W komiksowym kanonie Venom połączył się pierwotnie ze Spider-Manem, stając się później jednym z jego najzagorzalszych wrogów. Słabością Venoma i wszystkich innych symbiotów są dźwięki wysokich częstotliwościach oraz ogień.
Niestety mają w obsadzie gwiazdę (Tom Hardy jakby ktoś nie wiedział), więc Venom nie dostaje za dużo czasu ekranowego, a jego częścią są na dodatek słabo wyglądające sceny, w których wystaje z ciała Eddiego, by sobie z nim pogadać bardziej niż przez głosy w głowie. Jesteś na stronie artykułu pt.: Venom - scena po napisach. Nie mówię, że w Venom efekty będą fatalne, ale skoro zwiastun pokazuje często to co najlepsze, to nie jestem chyba przekonany.
Venom może być dla Sony tym, czym Liga Samobójców okazała się dla Warner Bros. Kiedy kurz euforii po ogłoszeniu przez Sony solowego projektu poświęconego Venomowi opadł, nadeszły wcale nie mniejsze obawy. Następnie symbiotyczny Venom był skruszony, posłuszny i podporządkowany Flashowi, który wyraził obawy, że jego upór może mieć na niego niekorzystny wpływ. Szansa na nadgonienie tego wątku jest, bo sequel Venoma na pewno powstanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *